Akcja charytatywna - Dzień Piżamy - Nieśmy Pomoc

Na początku marca nasze przedszkolaki wraz z rodzicami wzięły udział w akcji charytatywnej, która miała na celu pomoc dzieciom chorym onkologicznie. W tym dniu wszystkie dzieci ubrały piżamy lub szlafroki, aby zsolidaryzować się z chorymi dziećmi, dla których piżama jest codziennym strojem. Ponadto każdy zaprezentował swój ubiór na „Piżamowym pokazie mody”. Chętne osoby do przygotowanej puszki, mogły wrzucić symboliczną cegiełkę w kwocie 5 zł. W sumie zebraliśmy 510 złotych. Pieniążki zostały wpłacone na konto fundacji „Gdy liczy się czas”. Dodatkowo młodsze grupy odwiedziła pani pielęgniarka, która przekazała dzieciom jak dbać o zdrowie. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za okazane serce i chęć niesienia pomocy innym.